מתוק ומעוצב - בתיה ביטון

מתי נרצה להוסיף בלונים לשליחת מתנה?

כולם אוהבים מתנות, וכולם אוהבים בלונים, אז למה לא לעשות שילוב בין השניים? פעמים רבות מזדמן לנו להכין מתנה לאנשים שקרובים לנו כמו משפחה, חברים ומכרים. את הגשת המתנה נוכל לשדרג ולהפוך אותה לחוויה יוצאת דופן שתעצים את הדבר פי כמה וכמה. הבלונים שמצורפים למתנה יוצרים אווירה של חגיגיות ורוב פאר והדר, שמי שיקבל את זה יזכור אתכם הרבה יותר לטובה.

מתי הוספת בלונים למתנה יכולה להיות רלוונטית?

תמיד! אין שום ספר שאומר שמתנה צריכה לבוא עם או בלי תוספת מגניבה כמו זר של כמה בלונים. אמנם כן צריך לקחת בחשבון שיש אנשים שיש להם פחד ופוביות מבלונים (בגלל החשש מהתפוצצות מפתיעה ולא צפויה) ולכן כדאי לפני שחושבים על צירוף הבלונים לשאול אנשים שקרובים למקבל המתנה לגבי קיומה של פוביה זו. לעומת זאת יש אנשים שסתם לא אוהבים בלונים, חושבים שזה מיותר או גרנדיוזי מדי, מאלה שיגידו "חבל על הכסף שלכם" וזה עלול ליצור אווירה עכורה כבר על ההתחלה. כללו של דבר, אם קיים סיכוי קטן אפילו שהאדם אינו אוהב או מפחד מבלונים, ראו כהצעה זו מיותרת. אך מיותר לציין שמדובר באחוז קטן יחסית מהאוכלוסייה.

כל אדם וזר הבלונים המתאים לו

חוץ משתי אוכלוסיות אלו, סביר להניח שלרוב האוכלוסייה אין שום בעיה לקבל בלונים, ולא רק ילדים. בימינו, מקובל שגם אנשים בדרגת עבודה בכירה כמו מנכ"לים או אנשים בצמרת משרד הבטחון זוכים מדי פעם בפעם במתנות עם בלונים לציון ימים מיוחדים כמו עליה בדרגות החברה/ארגון ואפילו לימי הולדת. בלונים זה כבר לא בלעדי לילדים. כמובן שלמבוגרים מקובל לדאוג שהבלונים לא יהיו בסגנון ילדותי וזול. לכל אדם ראוי סגנון מיוחד משלו שהולם אותו ומתאים לתפקיד התעסוקתי או החברה בו הוא נמצא. למשל, מנהל של חברה שמקבל מתנה יהיה זה חכם לצרף זר של בלונים עם צבעי הלוגו של החברה, ואפילו להגדיל ראש ולהזמין כמה בלונים שיהיו בצורת הלוגו או לפחות יהיה מודפס עליהם שם החברה.

איך לסדר את הבלונים המצורפים למתנה?

לחברות המשווקות מתנות והפקות מיוחדות לכבוד אירועים יש רעיונות יצירתיים ומקוריים ביותר בכל הנוגע לשזירת בלונים וצרופים למתנות. דרך פשוטה הינה פשוט לקשט את החדר בו מגישים לאדם את המתנה. דרך שניה היא לחבר את המתנה פיזית ממש עם כמה בלוני הליום מיוחדים. דרך אחרת היא לחבר מעין אשכול של בלונים מאותו צבע או מכמה צבעים המתאימים לאירוע ובאמצע להדביק/לחבר את המתנה. יש אנשים שמגישים לאדם קופסת קרטון שבתוכה מונחת המתנה ועוד כמה בלוני הליום שברגע שפותחים את הקופסא מתעופפים להם הבלונים החוצה ונוצר אפקט הפתעה נהדר ומשעשע. כמובן שבמאמר זה מדובר רק על כמה דרכים סטנדרטיות למדי לסידור ההפתעה, אך למעשה תוכלו להגיש את המתנה והבלונים בכל צורה מיוחדת שתרצו, לפי יד הדמיון הטובה עליכם והשמיים הם הגבול.

 

© כל הזכויות שמורות למתוק ומעוצב קידום אתרים Seoxpress | בניית אתרים ע"י אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים