מתוק ומעוצב - בתיה ביטון

משלוח לבתי חולים

מה כבר לא נאמר על שוקולד? לשוקולד אינספור תכונות חיוביות – חוץ מהעובדה שהוא טעים, שוקולד מעלה את מצב הרוח, מחזק את הגוף ומעורר את כל החושים. יתרונותיו הרבים של השוקולד הוכחו באינספור מחקרים מדעיים.

לאור ממצאים אלה, עולה הפופולאריות של השוקולד במיוחד כמתנת החלמה המגיעה במשלוח לבתי חולים. הדרך הכי נעימה לשלוח שוקולד כמשלוח לבית חולים היא באמצעות "זר מתוק" - מדובר במתנה מקורית ויפהפיה, הנראית כמו סידור פרחים לכל דבר, אולם מדובר בזר מפואר של שוקולדים ואלו עצמם השוקולדים משמשים כפרחים.

כאשר אנו רוצים לשלוח זר מתוק ליקירנו בבית החולים, חשוב מאוד לוודא כי החברה אשר מספקת את הזר תהיה אמינה, מקורית, ותדע לשים לפרטים הכי קטנים, הרי לא נרצה להתפשר על האיכות במשלוח שכזה - חברת "מתוק ומעוצב" הוקמה בדיוק למטרות אלו - כל זר מתוק מעוצב ומעוטר בצורה ייחודית, ומקושט במגוון פרחים (ניתן לבחור פרחים מלאכותיים או טבעיים), סרטי קישוט, בדים מיוחדים ועוד...

אצלנו ב"מתוק ומעוצב" לא רק הקישוט מהווה אלמנט משמעותי, אלא גם השימוש – כל זר מתוק מסודר במגוון כלים מיוחדים, בהם ניתן להשתמש אחר כך לכל מטרה. בין הכלים נמנים מגשים מפוארים, עציצים, ואזות, פונדו ועוד. אין דרך טובה יותר לשמח את חברינו בבית החולים - משלוח של זר מתוק לבתי חולים יהיה מתנה נפלאה ומשמחת לכל אחד, ואנו יכולים להבטיח לכם כי הפעם, סיפור הבונבוניירה של אפרים קישון לא יחזור על עצמו.

אופן ההזמנה:

משלוח ההזמנה מבוצע מ-"היום להיום", כלומר הזר מגיע ליעדו באותו יום בו בוצעה ההזמנה.

ההזמנות מתקבלות בכל יום, חוץ מימי שישי וערבי חג, בהן ההזמנות שתתקבלנה עד השעה 13:00 ימסרו באותו היום, וההזמנות שתתקבלנה אחרי השעה 13:00 ימסרו יום למחרת. במידה ומדובר בהזמנה לאיזור המרכז, ההזמנות שיתקבלו עד השעה 14:00 ימסרו באותו היום ליעדן.

מחירים:
אזור חיפה - 20 ש"ח
אזור נשר ונווה שאנן - 25 ש"ח
אזור קריות -  35  ש"ח
אזור טבעון - 40  ש"ח 
אזור ת"א והמרכז – 50-60 ש"ח

© כל הזכויות שמורות למתוק ומעוצב קידום אתרים Seoxpress | בניית אתרים ע"י אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים