מתוק ומעוצב - בתיה ביטון

לא על השוקולד לבדו: תוספות שיהפכו את הזר שוקולד שלכם למיוחד יותר

זר פרחים הוא מתנה שמתקבלת תמיד בברכה ואפילו בהתרגשות. החן האינסופי של הפרחים העדינים, הססגוניות שלהם, האנרגיות שהם מפיצים סביבם - צמיחה, התחדשות, חיבור לטבע, רוך ועוד - ויופיים הקורן הופכים את הזר לפריט נוי מושלם. גם שוקולד הוא מתנה שתמיד מעוררת שמחה, שכמובן מתעצמת אחרי הטעימה הראשונה, וכשמחברים את השניים ומקבלים זר שוקולד, התוצאה פשוט מופלאה.

אבל גם כך יש מצבים שבהם נרצה להפוך את המתנה לעוד יותר מיוחדת. כדאי לזכור שאנחנו חיים בעידן שבו הרף, במגוון רחב של תחומים ובהם המתנות לכל האירועים מכל הסוגים, גבוה מאוד, וכשאנחנו רוצים להעניק מתנה למישהו שיקר לנו במיוחד, אנחנו רוצים שהמתנה תהיה לא פחות ממדהימה ותביע את הרגשות העמוקים שלנו. במקרים אלה כדאי לשקול את האופציות הבאות שמהוות תוספת מושלמת לזר שוקולד:

1. יין איכותי

יין, נכתב כבר בספר תהילים, ישמח לבב אנוש. יין איכותי מייצר תחושות נעימות במיוחד בכל הגוף וכשלוקחים בחשבון את המגוון הרחב מאוד של יינות בוטיק ישראלים מובחרים, קל להבין למה המשקה שמופק מענבים מזנים שונים הוא תוספת מומלצת לזרי שוקולד. כדאי גם לזכור שמדובר במשקה שמשפר גם את הבריאות, כשמדובר על צריכה מבוקרת כמובן של כוס אחת ליום. בפרט מצליח יין אדום לשמור על הלב ולעכב תהליכי הזדקנות - הן בזכות השמחה שהוא משרה (והרי ידוע שנפש בריאה בגוף בריא ולהפך) והן בזכות העובדה שהוא מכיל פלבנואידים ורסברטרול, שהם נוגדי חמצון אפקטיביים להפליא.

אם אתם מתלבטים באיזה יין לבחור, ההמלצה שלנו היא כאמור יינות בוטיק. בדרך זו מובטחת לכם איכות גבוהה מאוד וגם ייחודיות. בפרט כדאי להעדיף את היינות האדומים בעלי הטעמים הפירותיים העדינים והניחוחות הפרחוניים, שמייצרים סינרגיה טובה מאוד הן עם השוקולד והן עם הזר.

2. ברכה אישית מכל הלב

החיבור של זר, שוקולד ובנוסף יינות בוטיק מעביר למקבלי השי מסר ברור שאי אפשר לפספס - מסר לפיו הם יקרים לליבם של מעניקי המתנה. למרות זאת, בהחלט כדאי לצרף גם ברכה, ורצוי שהיא תהיה אישית ולא סתמית. מלים שיוצאות מהלב גם ייכנסו אל הלב, ולמעשה בעידן הדיגיטלי ועם שלל הכלים החינמיים בתחום הגרפיקה הממוחשבת אפשר גם ליצור תמונות מושקעות בזמן לא רב ואפילו סרטונים מרהיבים שיביעו את המסרים הרצויים.

כשאתם מוסיפים לזר שוקולד ברכה אותנטית וייחודית, אתם הופכים את המתנה למיוחדת יותר ובעיקר לבלתי נשכחת - וזו בעצם המטרה של הנתינה. בנוסף תוך כדי יצירת הברכה אתם מגלים מחדש עד כמה עמוקים הרגשות שלכם כלפי מקבלי המתנה, וגם לכך יש תועלת.

3. תוספות בהתאם למטרת המתנה

דרך נוספת להעשיר זר שוקולד היא לצרף אליו פריט שקשור למטרת המתנה. אם למשל מדובר בזר ליולדת, תוכלו לצרף אליו בובה קטנה ורכה שהרך הנולד ישחק איתה כשיגדל מעט. קרם גוף לאם הנרגשת והמותשת הוא עוד אפשרות, חולצה מודפסת עם כיתוב שנון (לאמא ו/או לתינוק) יכולה לתרום גם היא לייחודיות, ובאופן כללי כדאי לזכור שכבר יש זר שוקולד ולכן אין צורך להשקיע יותר מדי כסף במתנה הנוספת.

זר שמוזמן לקראת ראש השנה אפשר להעשיר באמצעות צנצנת דבש (או סילאן לטבעונים). אם הזר הוא לכבוד פסח תוכלו לצרף אליו מפצח אגוזים או כאמור יין שיוגש בליל הסדר ויהפוך אותו לחגיגי במיוחד. לזר ליום האם או יום המשפחה אפשר לצרף פריט כלשהו עם הדפס של תמונה משפחתית - ספל, כרית וכו'.

© כל הזכויות שמורות למתוק ומעוצב קידום אתרים Seoxpress | בניית אתרים ע"י אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים