מתוק ומעוצב - בתיה ביטון

אוהבים לבשל? הנה הפריטים שכל אוהב בישול חייב שיהיו לו

אם אתם אנשים שאוהבים לחיות במטבח, אוהבים להפיץ ריחות ממחבתות וסירים, לטעום ולהתנסות בטעמים חדשים, הרי שאתם מכירים את הכלים שאתם צריכים ובוודאות יש לכם אותם.

אך בזמן שיש לכם את הכלים איתם אתם מבשלים מדי יום, מה אם נגיד לכם שלמטבח קיימים עוד כלים, גאדג'טים אם תרצו, שיכולים לשפר לכם את חוויית הבישול בצורה משמעותית. שואלים את עצמכם אילו פריטים?

הנה שלושת הפריטים שאתם ממש רוצים שיהיו לכם במטבח:

 

משטח סיליקון

כשעובדים במטבח, יש הצורך להשתמש בכל מיני כלים רק עבור הגנה על עצמכם או על השיש שבמטבח. אתם בטח יודעים למה אנחנו מתכוונים. כלים כמו קרש חיתוך או תחתיות לסירים המגנות על המשטח מהחום אותו פולט הסיר. בדיוק בשביל זה, ולמען האמת גם בשביל דברים אחרים שתכף נזכיר, הומצא משטח הסיליקון. משטח הסיליקון עמיד מפני חום, מגן לא רק על משטחים, אלא גם עליכם. עצם היותו גמיש מאפשר לכם לאחוז איתו ידיות חמות של סירים או מחבתות, להרים איתו סיר חם, לפתוח צנצנות ועוד ועוד.

קערת הגשה עם מסננת

אם אתם אוהבים גאדג'טים מגניבים אתם בוודאי תאהבו את הפריט הבא. בעיקר כי הפריט הזה מכיל שני כלים באחד. ומי לא אוהב שניים במחיר של אחד? קערת ההגשה הזו למעשה מחביאה בתוכה מסננת לשעת צורך. כך שאם אתם מבשלים פסטה, אורז או כל דבר אחר המצריך סינון, לא תהיה לכם הצרה של להעביר מהסיר, למסננת, לקערה ומשם לצלחת. כל שאתם צריכים לעשות הוא להעביר את המבושל אל הקערה המסננת, לתת למים לרדת, לסגור את פתח המסננת ולהגיש. מושלם לא?

שואב אבק שולחני

אחד מהדברים המעצבנים יותר כשאופים במטבח, הוא העובדה שלא משנה כמה תנקו את כל הקמח מהשיש, עדיין תמצאו קמח ותגידו לעצמכם שכבר ניקיתם שם אז איך זה הגיוני שיש שם קמח? זה לא הגיוני אבל זה קורה. ואם דיברנו כבר על גאדג'טים מגניבים, הרי שזה הגאדג'ט הכי מגניב שיכולנו למצוא למטבח. שואב אבק קטנטן, בגודל של כף היד, שישאב כל דבר שרק תתנו לו לשאוב. שואב האבק פועל על בטריות למשך זמן רב, ניתן לרוקן אותו בקלות ולשוב ולשאוב עמו. זה באמת הגאדג'ט האולטימטיבי.

כמובן שיכולנו להמשיך ולמנות לכם את כל הפריטים שיכולים לעשות לכם עוד יותר חיים קלים אך לא היינו מסיימים לעולם. עבודה במטבח יכולה לעתים להיות מלחיצה וגם מעייפת כשיש כל כך הרבה מה לנקות. אך השימוש בגאדג'טים האלו יכולים לעזור לכם ולו במעט כדי להפוך את החיים במטבח ליותר קלים, נוחים ונקיים.

© כל הזכויות שמורות למתוק ומעוצב קידום אתרים Seoxpress | בניית אתרים ע"י אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים