מתוק ומעוצב - בתיה ביטון

פרחים,שוקולדים ומה שביניהם

ישנם מספר ימים והזדמנויות בשנה להראות לבן או בת הזוג שלכם כמה אתם אוהבים אותם ואת האהבה הזו בד"כ אנו מראים באמצעות מתנה קטנה ורומנטית. רבים מהגברים מתלבטים האם להביע את האהבה באמצעות זרי שוקולד או זרי פרחים . בואו נבחן את הנושא הזה קצת יותר לעומק:

חשיבות החוויה הויזואלית בזרי פרחים ושוקולדים

במקרה של משלוח שוקולדים או פרחים,אפשר להגיד שגם הקנקן חשוב ולא רק מה שבתוכו. על מנת להשלים את חווית המתנה ולהראות את ההערכה שלנו ליקירינו, חשוב מאוד להשקיע גם באריזה מושקעת. האריזה חשובה לא פחות מהמשלוח עצמו והיא מהווה חלק חשוב בהשלמת מתנה מעוצבת, מיוחדת ומרגשת.

משלוח זרי פרחים או זרי שוקולדים ?

בשני המקרים מדובר במתנות נהדרות ומרגשות שכולנו נשמח לקבל. הצבעוניות וההרמוניה שמביאים איתם הפרחים לעומת החושניות והמתיקות של שוקולדים בצורות שונות,הריחות הנפלאים של טבע מול טעמים מתוקים שסוחפים אותנו לעולם מתוק של פינוק. אין ספק שלכל אחד מהזרים המדהימים האלה יתרונות בולטים שמאפיינים אותו והופכים אותו למתנה מרגשת ומעוררת חושים. כמובן שהבחירה בין שני הזרים הללו תלויה גם ברצונותיו והעדופתיו של מקבל המתנה, ישנם אנשים ששוקולדים זה דרך חיים אצלהם ולכן הם תמיד יעדיפו משלוח מתוק וישנם אנשים המעדיפים משלוח פרחים אותנטי.

יתרונות בזרי שוקולדים

זרי שוקולדים מגיעים בטעמים ומילויים שונים ומדובר במתנה שאפשר לחלוק גם עם שאר בני המשפחה. בנוסף,ישנו מבחר גדול של סוגי שוקולדים שונים והמתנה הזאת גם נשארת איתנו לזמן רב כי אין מה לעשות להבדיל מזרי פרחים, שוקולדים אינם נובלים.

סיכום

ישנם אנשים שיעדיפו זרי שוקולדים וישנם כאלה שיעדיפו להעניק זרי פרחים,כשם שיש אנשים שיתחברו למכוניות הונדה וכאלה שיעדיפו מאזדה.כמובן שבמקרה שלנו ישנה אפשרות לשלב בין השניים ולהעניק ליקירינו חבילה מרגשת של פרחים ושוקולדים ואפילו להוסיף יין שיכר איכותי לקבלת חווית מתנה מושלמת המשלבת את כל החושים.

המאמר בשיתוף חברת גאיה פרחים -משלוחי פרחים בירושלים והסביבה.

© כל הזכויות שמורות למתוק ומעוצב קידום אתרים Seoxpress | בניית אתרים ע"י אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים